با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در بخش ناغان صورت گرفت

افتتاحیه ساختمان جدید کتابخانه عمومی علامه دهخدا بخش ناغان با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های استان،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کیار و جمعی از مسئولین بخش ناغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، بهروز صادقی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از پیگیری های مسئولین بخش ناغان از جمله شهردار،فرماندار،بخشدار و امام جمعه از ساماندهی و پیگیری هایشان برای بازسازی این کتابخانه گفت : بنا به استقبال کم مردم بخش ناغان از کتابخانه قدیمی و درخواست مسئولین جهت بازسازی این کتابخانه، این کتابخانه در مکان مورد نظر بازسازی شد و با استفاده از بهترین امکانات در اختیار مردم عزیز این بخش قرار گرفت.
ایشان عنوان کردند:از دیگر برنامه های اداره کل در ساماندهی این کتابخانه جذب نیرو برای دو شیفته شدن این کتابخانه در جهت استفاده بیشتر مردم از کتابخانه می باشد.
ایشان در ادامه افزودند که کتابخانه ها آمادگی دارند در تمام مسائل فرهنگی مانند جلسات شاهنامه خوانی،حافظ خوانی،جلسات حفظ قران و نهج البلاغه همانند یک پایگاه و محیط فرهنگی به مردم خدمت کنند.
صادقی در پایان از شهردار،بخشدار،فرماندار و دیگر مسئولین بخش ناغان که ایشان را در این امر خطیر یاری کردند تقدیر و تشکر کرد.
/ 0 نظر / 20 بازدید