اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کیار

اولین جلسه انجمن شهرستان کیار با حضور فرهاد خلیل مقدم سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان،فرماندار،بخشداران،ائمه جمعه،شهرداران و سایر اعضای محترم به همراه مسئولین کتابخانه به صورت مشترک با انجمن های بخش ناغان و شهر گهرو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان چهارمحال و بختیاری،فرهاد خلیل مقدم سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تشکر از حضور اعضای محترم انجمن های شهرستان کیار ابزار تربیت بشر را کتاب عنوان کرد و بیان نمود: بزرگترین نعمتی که خداوند به بشر عطا فرموده کتاب قرآن است.
ایشان همچنین بر ساخت کتابخانه در شهرهای فاقد کتابخانه و روستاهای بالای 1500 نفر جمعیت در صورت فراهم شدن شرایط و با رعایت اولویت اشاره کرد و گفت: زمینه ساز و مقدمه هر توسعه ای توسعه فرهنگی است، و تشکیل انجمن خیرین کتابخانه ساز در مرتفع شدن بسیاری از مشکلات موثر است.
در ادامه فرماندار محترم بعد از خیر مقدم به اعضای محترم جلسه عنوان نمود:شعار دولت و ملت همدلی و همزبانی باعث خنثی شدن نقشه های استبدادی می گردد.
ایشان در پایان به ایجاد بانک اطلاعاتی خیرین و حل مشکل فرهنگسرای گهرو با تشکیل جلسه بین اداره راه و شهرسازی و ارشاد شهرستان اشاره نمود
/ 0 نظر / 20 بازدید